Movies
Ratings
225
All About My WifeRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 5.0
Lord of WarRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Bank JobRated ★ 4.0
Child's Play 3Rated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
PredatorsRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 3.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0