Titles you rated
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 2.0
August RushRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0