Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0