Titles you rated
Low LifeRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Killer ToonRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0