Series
Ratings
30
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5