Movies
Ratings
783
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
MisericordiaRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
Come and SeeRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.0