Movies
Ratings
139
The ThievesRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 0.5
As Good As It GetsRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 4.0
PurlRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5