Movies
Ratings
451
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 3.5
LucyRated ★ 1.5
Knives OutRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0