Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Pocket MonstersRated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
The Prince of TennisRated ★ 3.0- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 1.5
Haganai: I Don't Have Many FriendsRated ★ 1.5- 올림포스 가디언Rated ★ 2.5
School DaysRated ★ 2.0
Lucky StarRated ★ 2.5- Saiyuki ReloadRated ★ 2.5
Spice and WolfRated ★ 2.5- Doki Doki Legend Magic Circle Guru GuruRated ★ 3.0
- Hayate The Combat ButlerRated ★ 2.0
- Hayate The Combat Butler 2nd SeasonRated ★ 2.0