Titles you rated
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 1.5
GarfieldRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
AcceptedRated ★ 3.5
CubeRated ★ 4.0