Titles you rated
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Leaving Las VegasRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 1.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0- The UglyRated ★ 3.5
The Senior ClassRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.5
MelancholiaRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5