Series
Ratings
16- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 2.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.5
- JeongnyeonRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
The Little Drummer GirlRated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0