Movies
Ratings
149
Black BagRated ★ 2.5
HereticRated ★ 2.5
Love Lies BleedingRated ★ 2.5
Hold Your BreathRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 1.0
The WitchRated ★ 0.5
The LighthouseRated ★ 0.5
TarRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 1.5
ReminiscenceRated ★ 1.5
Red DragonRated ★ 2.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.0
12 Feet DeepRated ★ 1.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
Ready or NotRated ★ 2.0
A Haunting in VeniceRated ★ 3.0
Pain HustlersRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.0
BarbarianRated ★ 2.0