Series
Ratings
223
Lost You ForeverRated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.5
His & HersRated ★ 3.5
House of GuinnessRated ★ 3.5
TempestRated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
IronheartRated ★ 3.5
Succession Season 2Rated ★ 4.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
Andor Season 2Rated ★ 4.5
The Potato LabRated ★ 3.0
SuccessionRated ★ 3.5
Star Wars: Skeleton CrewRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
XO, Kitty Season 2Rated ★ 2.5