Titles you rated
The MartianRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5- 영웅: 라이브 인 시네마Rated ★ 5.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
CountRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 2.5
Bad GeniusRated ★ 4.5