Titles you rated
MulanRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 2.0
SpotlightRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Once in a SummerRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.0