Titles you rated
Fly Away HomeRated ★ 5.0
RampageRated ★ 0.5
AshfallRated ★ 1.0
Knives OutRated ★ 4.5
1917Rated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 3.5
Goodbye MomRated ★ 3.5
The Lego MovieRated ★ 2.0
Last HolidayRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0