Titles you rated
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Sakamoto DaysRated ★ 4.5
이혼숙려캠프Rated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
MAKE ME GirlRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5