Titles you rated
The MummyRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Happy EndRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
The VillagersRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0