Movies
Ratings
36
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 1.0
Finding NeverlandRated ★ 3.0
Two Weddings And a FuneralRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
ShameRated ★ 3.0
AwakeRated ★ 3.0
The CaveRated ★ 3.0
AliensRated ★ 3.0
AlienRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 4.0