Series
Ratings
50
AdolescenceRated ★ 5.0
A Shop for KillersRated ★ 5.0
The Bear Season 4Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
MovingRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.5
Andor Season 2Rated ★ 5.0
Hyper KnifeRated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
The Bear Season 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0