Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.0
The KingRated ★ 5.0
AzoomaRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.0
LolitaRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 3.5
Marrying the MafiaRated ★ 2.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 3.0- The Last RideRated ★ 2.0
Over My Dead BodyRated ★ 3.0
True LiesRated ★ 2.5
The TuxedoRated ★ 3.0
The Monkey KingRated ★ 1.0