Titles you rated
InsomniaRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.0
AlienRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.0
Terminator GenisysRated ★ 2.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 1.5
The Family ManRated ★ 3.0
Death ProofRated ★ 2.0
That Thing You Do!Rated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Coach CarterRated ★ 3.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 2.5
Super 8Rated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 2.0
Horrible BossesRated ★ 2.0
Time LapseRated ★ 3.5