Titles you rated
Silicon ValleyRated ★ 4.0
FringeRated ★ 4.5
FringeRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 4.5
EntourageRated ★ 4.5- DexterRated ★ 1.5
Modern FamilyRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
24Rated ★ 3.0
24Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 0.5
HeroesRated ★ 1.5