Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Red NoticeRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.0
Doctor SleepRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 1.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0