Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Missing NineRated ★ 2.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0