Movies
Ratings
30
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 2.0
School of RockRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Three MusketeersRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 1.0