Titles you rated
MementoRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0