Titles you rated
La La LandRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
AlliedRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
Lars and the Real GirlRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
A Lot Like LoveRated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
P.S. I Love YouRated ★ 3.0