Movies
Ratings
148
Midnight in ParisRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
The DescentRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
The HostRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 3.5
FluRated ★ 1.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 2.0
InsidiousRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 0.5