Movies
Ratings
101
American WeddingRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The RuinsRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
FlubberRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0