Titles you rated
The TerminatorRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Land of the DeadRated ★ 2.0
Universal SoldierRated ★ 2.0
Wild Wild WestRated ★ 2.0
Face/OffRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Lord of the FliesRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Demolition ManRated ★ 3.0
The Evil DeadRated ★ 2.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 3.0
Lucky Number SlevinRated ★ 3.0