Titles you rated
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Hymn of DeathRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0
The Founder of Diabolism Season 2Rated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5- 신들의 장난Rated ★ 3.0
- Black BulletRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 3.5
- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
Kamisama KissRated ★ 3.0
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 3.0