Titles you rated
Kung Fu Cult MasterRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
The ExecutionerRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Spider ForestRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0