Titles you rated
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 1.0
Independence DayRated ★ 3.5
21Rated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
The MistRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Jackass Number TwoRated ★ 3.0
Land of the DeadRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
The Hangover Part IIIRated ★ 3.0