Movies
Ratings
483
Intimate StrangersRated ★ 1.5
Before SunriseRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0
Oppressed MajorityRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
LavaRated ★ 3.0
NewnessRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 2.0
Midnight SunRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0