Movies
Ratings
162
Before SunsetRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
A Short Film About KillingRated ★ 4.0
A Short Film About LoveRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The Last WordRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
Vivre Sa VieRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 4.5
Fallen AngelsRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5