Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MantisRated ★ 1.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.0
20th Century GirlRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0