Series
Ratings
226
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.5
The Story of Park's Marriage ContractRated ★ 1.5
Knight FlowerRated ★ 3.0
Captivating the KingRated ★ 2.5- 태풍상사Rated ★ 3.0
Dear XRated ★ 4.0
TempestRated ★ 2.5
Queen MantisRated ★ 1.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.5- Good BoyRated ★ 1.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Tastefully YoursRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Dear HongrangRated ★ 2.5
The WitchRated ★ 1.5
Pump Up the Healthy LoveRated ★ 2.5- O′PENing(오프닝) 2024 - 아들이 죽었다Rated ★ 3.5
WongyeongRated ★ 3.0- My name is 가브리엘Rated ★ 2.0
Family PlanRated ★ 3.0