Movies
Ratings
508
MaleficentRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 2.5
The Water HorseRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Saw 3DRated ★ 2.0
InkheartRated ★ 4.0
Two MoonsRated ★ 3.5
PadakRated ★ 2.0
Rocky IIIRated ★ 2.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0
Friday the 13thRated ★ 2.0
Bring It On: All or NothingRated ★ 2.0
Rough PlayRated ★ 3.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 2.0
She's Out of My LeagueRated ★ 2.5
For the EmperorRated ★ 3.0
102 DalmatiansRated ★ 3.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 3.0