Titles you rated
ElementalRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Like for LikesRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Golden HolidayRated ★ 0.5
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5- The Case of Hana & AliceRated ★ 4.0
JudyRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
The CircleRated ★ 2.5
August: Osage CountyRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 5.0
The InvasionRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5