Series
Ratings
32
Gabriel DropOutRated ★ 3.5
MononokeRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
WakakozakeRated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 3.5
MaidRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 1.5