Movies
Ratings
286
CocoRated ★ 4.5
The Black CatRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Hungry HeartsRated ★ 2.5
The World of UsRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 2.5
DumboRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
VolverRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.5
Eyes Wide ShutRated ★ 3.5