Series
Ratings
33
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
WITCH WATCHRated ★ 4.5
Prison PrincessRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
VivantRated ★ 0.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 5.0
Beyond GoodbyeRated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Unsung CinderellaRated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 0.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
DestinyRated ★ 2.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5