Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.5
ExitRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
My Ordinary Love StoryRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.0
AlliedRated ★ 4.0
ShameRated ★ 5.0
Modern BoyRated ★ 2.5
The AviatorRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0