Titles you rated
The UnjustRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 1.0
Public EnemyRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0