Titles you rated
The WolverineRated ★ 3.0
Red Riding HoodRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Love So DivineRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
BlindRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 1.0
QuickRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 2.0