Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
Hunter KillerRated ★ 3.5
Bad EducationRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Love ClinicRated ★ 2.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Semantic Error: The MovieRated ★ 4.0- You Make Me A DanceRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.5- WishRated ★ 4.5
A MillionRated ★ 0.5
ConstantineRated ★ 4.0