Movies
Ratings
145
AnnetteRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Palm SpringsRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.5
PhoenixRated ★ 4.5
Short CutsRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 4.5
The SquareRated ★ 4.0
ConfuciusRated ★ 1.5
Blood SimpleRated ★ 4.0
The King of ComedyRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Shusenjo: The Main Battleground of Comfort Women IssueRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 4.5
The Two PopesRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 2.5