Series
Ratings
78
Gurren LagannRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 4.5- Kaguya-sama: Love Is War? OVARated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 4.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 2.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.0
Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 4.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5- Galaxy Express 999Rated ★ 4.5